Czy osoba Papieża Polaka jest już tylko wspomnieniem czy też wciąż żyjemy tym, co nam przekazywał przez 27 lat pontyfikatu? Kim jest święty Jan Paweł II dla młodego pokolenia, które go nie znało? Czy papieskie nauczanie wciąż jest aktualne? - te między innymi pytania stawiał mi Bogumił Łoziński podczas rozmowy w programie Istota emitowanym w TVP3 2 kwietnia 2017.

Obejrzyj na TVP.pl

Czytaj więcej: Istota - 12 rocznica powrotu Jana Pawła II do domu Ojca

W niedzielę, 18 maja 2014 w parafii Ofiarowania Pańskiego odbyła się promocja książki ks. Roberta Skrzypczaka. Gościem specjalnym był Paweł Zuchniewicz. 

Czytaj więcej: „Dotknąć świętości. Świadectwo o Janie Pawle II”

Dziennikarka z Chile, Magadalena Ossandon zrealizowała film o świętym Papieżu z Polski. Paweł Zuchniewicz odpowiadał na jej pytania związane z pierwszym pobytem Papieża w Warszawie i Mszą na Placu Zwycięstwa.
 
Film został wyemitowany na kanale 13 w telewizji chilijskiej 27 kwietnia 2014, w dniu kanonizacji św. Jana Pawła II.
 …

Czym jest edukacja zróżnicowana? Na czym polega uczenie samych chłopców? Jakie są doświadczenia szkoły „Żagle” w tym zakresie? To niektóre z tematów rozmowy Tomasza Terlikowskiego z Pawłem Zuchniewiczem w audycji Telewizji Republika „Kościół, w którym żyjemy” emitowanej w Niedzielę Świętej Rodziny, 29 grudnia 2013

Czytaj więcej: Paweł Zuchniewicz: Czym jest edukacja zróżnicowana?

W środę, 27 lutego Telewizja Polska transmitowała ostatnią audiencję generalną Ojca Świętego Benedykta XVI. Przed transmisją odbyła się dyskusja w studiu.

Czytaj więcej: Ostatnia audiencja generalna Papieża Benedykta