W niedzielę, 13 września 2020 roku wziąłem udział w rozmowie z okazji X Tygodnia Wychowania na antenie Programu I TVP. Rozmowa rozpoczyna się w 26-tej minucie programu "Między niebem i ziemią".

https://vod.tvp.pl/video/miedzy-ziemia-a-niebem,13092020,49533023 

Czytaj więcej: O wychowaniu w "Między niebem i ziemią"

W sobotę, 16 maja 2020 miałem przyjemność gościć w programie młodzieżowym Studio Raban. 

https://vod.tvp.pl/video/studio-raban,16052020,47748164 

Czytaj więcej: Jan Paweł II i młodzi

Prelekcja Pawła Zuchniewicza, wygłoszona w sobotę 28, marca 2020 w ramach przygotowania do beatyfikacji Prymasa Stefana Wyszyńskiego. Msza święta oraz prelekcja odbyły się w niecodziennych warunkach - katedra warszawska była pusta z powodu ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa.

Czytaj więcej: Paweł Zuchniewicz: Prymas Wyszyński i Karol Wojtyła - świadectwo jedności mimo różnic

Czy osoba Papieża Polaka jest już tylko wspomnieniem czy też wciąż żyjemy tym, co nam przekazywał przez 27 lat pontyfikatu? Kim jest święty Jan Paweł II dla młodego pokolenia, które go nie znało? Czy papieskie nauczanie wciąż jest aktualne? - te między innymi pytania stawiał mi Bogumił Łoziński podczas rozmowy w programie Istota emitowanym w TVP3 2 kwietnia 2017.

Obejrzyj na TVP.pl

Czytaj więcej: Istota - 12 rocznica powrotu Jana Pawła II do domu Ojca

W niedzielę, 18 maja 2014 w parafii Ofiarowania Pańskiego odbyła się promocja książki ks. Roberta Skrzypczaka. Gościem specjalnym był Paweł Zuchniewicz. 

Czytaj więcej: „Dotknąć świętości. Świadectwo o Janie Pawle II”

Dziennikarka z Chile, Magadalena Ossandon zrealizowała film o świętym Papieżu z Polski. Paweł Zuchniewicz odpowiadał na jej pytania związane z pierwszym pobytem Papieża w Warszawie i Mszą na Placu Zwycięstwa.
 
Film został wyemitowany na kanale 13 w telewizji chilijskiej 27 kwietnia 2014, w dniu kanonizacji św. Jana Pawła II.
 …

Czym jest edukacja zróżnicowana? Na czym polega uczenie samych chłopców? Jakie są doświadczenia szkoły „Żagle” w tym zakresie? To niektóre z tematów rozmowy Tomasza Terlikowskiego z Pawłem Zuchniewiczem w audycji Telewizji Republika „Kościół, w którym żyjemy” emitowanej w Niedzielę Świętej Rodziny, 29 grudnia 2013

Czytaj więcej: Paweł Zuchniewicz: Czym jest edukacja zróżnicowana?